İçeriğe geç

Sepet

Sepetiniz şu an boş.

Teslimat & İadeler

İADE

Ürünün yeni ve kullanılmamış olması ve siparişin size teslim edildiği tarihten itibaren 14 gün içinde bize göndermeniz koşuluyla ürün iadesini memnuniyetle kabul ettiğimizi bilmenizi isteriz.

Ürünler orijinal ambalajında ​​ve kullanılmamış, orijinal etiket ve aksesuarları ile birlikte teslim edilmelidir. İade ettiğiniz ürünün ürün bakım kartı, ve ambalajı (Karton kutu, toz torbası, kayışı vb.) ile birlikte orijinal durumunda olduğundan emin olunuz. Aksi takdirde iadenizi kabul edemeyiz ve tam bir geri ödeme yapamayız.

İade etmek istediğiniz ürünün bize ulaşması ile ilgili sürecin sorumluluğu tamamen müşteriye aittir. İade ettiğiniz ürün bize ulaştıktan sonra, bankanıza bağlı olarak geri ödemenizin işleme koyulması 3-5 gün kadar sürebilir. Tamamlandığında bununla ilgili bir e-posta onayı alacaksınız. Geri ödeme, satın alma işlemini yapmak için kullanılan ödeme yöntemiyle yapılacaktır. İadenizi aldıktan ve işleme koyduktan sonra, geri ödemenizin ödeme kartı ekstrenizde görünmesi 14 iş günü kadar sürebilir. Geri ödemeniz hesabınıza geçmediyse lütfen bankanızla iletişime geçiniz.


İade işleminize devam etmek için lütfen bizimle support@bonheurbag.com üzerinden iletişime geçin.